Алтай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 528 "Алтай ауданының қалалары, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу қағидасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 410 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алтай ауданының қалалары, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу қағидасын бекіту туралы" Алтай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 528 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының әкімі Р. Курмамбаев

О признании утратившим силу постановления акимата района Алтай от 27 декабря 2021 года № 528 "Об утверждении правил расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов городов районного значения, поселков, сельских округов района Алтай"
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 15 сентября 2025 года № 410
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Алтай от 27 декабря 2021 года № 528 "Об утверждении правил расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов городов районного значения, поселков, сельских округов района Алтай".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Алтай Р. Курмамбаев