"Алтай ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 2/3-VIII шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2025 жылғы 21 тамыздағы № 31/4-VIII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "Алтай ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 2/3-VIII шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова

Об отмене решения маслихата района Алтай от 24 апреля 2023 года № 2/3-VIII "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Алтай"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2025 года № 31/4-VIII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Отменить решение маслихата района Алтай от 24 апреля 2023 года № 2/3-VIII " Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Алтай".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова