Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округінің бюджеті туралы" №31/8-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі № 40/8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №31/8-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192 354,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 15 408,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 230,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері–176 716,0 мың теңге;
2) шығындар – 193 988,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1634,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 634,9 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1634,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №31/8-VIII "О бюджете Сарытерекского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 сентября 2025 года № 40/8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Сарытерекского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №31/8-VIII следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сарытерекского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы -192 354,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 15 408,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –176 716,0 тысяч тенге;
2) затраты - 193 988,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1634,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 634,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1634,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.