Риддер қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 32/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы 13/7-VIII "Риддер қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің (нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8989-16 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі ресми жариялануға тиіс.
Риддер қалалық мәслихатының төрағасы Е. Нужных

О признании утратившими силу некоторых решений Риддерского городского маслихата
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2025 года № 32/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 29 марта 2024 года года №13/7-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Риддер" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов под №8989-16).
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2026 года подлежит официальному опубликованию.
Председатель Риддерского городского маслихата Е. Нужных