Риддер қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 30/6-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Риддер қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 8/6-VIII "Риддер қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көму тарифтерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының төрағасы Е. Нужных
Риддер қалалық мәслихатының
2025 жылғы 29 қыркүйектегі
№30/6-VIII шешіміне
қосымша
Риддер қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Қызметтердің құны, теңге
ҚҚС қоса алғанда, жақсартылған және абаттандырылмаған тұрғын үйлер
айына 1 тұрғынға

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твҰрдых бытовых отходов по городу Риддеру
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 сентября 2025 года № 30/6-VIII
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Риддеру согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 29 сентября 2023 года №8/6-VIII "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Риддер".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Риддерского городского маслихата Е. Нужных
Приложение к решению
Риддерского городского маслихата
от 29 сентября 2025 года
№ 30/6-VIII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Риддеру
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг, тенге
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные с учетом НДС
в месяц с 1-го жителя