Өскемен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 07 ақпандағы № 460 "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 3832 қаулысы
Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Өскемен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 07 ақпандағы № 460 "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілісін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің штат санының лимиті Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігімен бекітіледі.";
15-тармақтың 15) тармақшасы мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының аумағында телерадио хабарларын тарату саласында лицензиясы жоқ және меншікті спутниктік хабар тарату жүйелері жоқ телерадио хабарларын тарату операторларының теле-, радиосигналын жеке қабылдауға арналған телерадио хабарларын тарату операторларының қызметтеріне шартты қол жеткізу карталарын тарату түрінде жасалған Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдары туралы заңнамасын бұзу;".
"Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекетік мекемесі:
осы қаулыны Өскемен қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
осы қаулыдан туындайтын Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің міндетін атқарушы А. Маулетханов

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 07 февраля 2023 года № 460 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 3 декабря 2025 года № 3832
Акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 07 февраля 2023 года № 460 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" следующие изменение и дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска", утвержденном указанным постановлением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Лимит штатной численности Отдела утверждается акиматом города Усть-Каменогорска в соответствии с законодательством Республики Казахстан.";
подпункт 15) пункта 15 дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"нарушение законодательства Республики Казахстан о масс-медиа, совершенное в виде распространения карт условного доступа к услугам операторов телерадиовещания и оборудования предназначенного для индивидуального приема теле-, радиосигнала операторов телерадиовещания, не имеющих лицензию в сфере телерадиовещания и не обладающих собственными спутниковыми системами вещания на территории Республики Казахстан;".
2. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на официальном интернет ресурсе акимата города Усть-Каменогорска;
2) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Усть-Каменогорска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Усть-Каменогорска А. Маулетханов