"Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінің жасыл екпелерін жасау, күтiп-баптау және қорғау қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 12/98-VIII шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 18 қарашадағы № 25/201-VІІІ шешімі
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінің жасыл екпелерін жасау, күтіп-баптау және қорғау қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 12/98-VIII шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінің жасыл екпелерін жасау, күтіп-баптау және қорғау қағидаларына 2-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2025 жылғы 18 қарашадағы

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2024 года № 12/98-VIII "Об утверждении Правил создания, содержания и защиты зеленых насаждений населенных пунктов Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2025 года № 25/201-VІІІ
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2024 года № 12/98-VIII "Об утверждении Правил создания, содержания и защиты зеленых насаждений населенных пунктов Восточно-Казахстанской области" следующее изменение:
приложение 2 к Правилам создания, содержания и защиты зеленых насаждений населенных пунктов Восточно-Казахстанской области, утвержденные указанным решением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Восточно-Казахстанского областного маслихата Д. Рыпаков
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 18 ноября 2025 года