"Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/18-VІІІ шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 15 қазандағы № 24/195-VІІІ шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/18-VІІІ шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы Д. Рыпаков

Об отмене решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2023 года № 3/18-VIII "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Восточно-Казахстанского областного маслихата"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 октября 2025 года № 24/195-VІІІ
"Аппарат Восточно-Казахстанского областного маслихата" В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2023 года № 3/18-VIII "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Восточно-Казахстанского областного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Восточно-Казахстанского областного маслихата Д. Рыпаков