Шардара ауданында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 24 қарашадағы № 306 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
2025 жылғы 18 шілдедегі Қазақстан Республикасының Салық Кодексінің 600-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы 2018 жылғы 12 қарашадағы Ақпарат және коммуникациялар министрінің "Аймаққа бөлу коэфициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы №475 бұйрығы негізінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №17847 тіркелген) Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициента зонирования Шардаринском районе учитывающий месторасположение объекта налогооблажения в населенном пункте
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 24 ноября 2025 года № 306
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 6 статьи 600 Налогового кодекса Республики Казахстан от 18 июля 2025 года и Приказа Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года №475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента регионального распределения" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №17847), акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Шардара ауданында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффиценті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шардара ауданы әкімінің орынбасары Ж.Бердешовке жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қарсыбаев
Шардара ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 24 қарашадағы
№ 306 қаулысына қосымша
Шардара ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекеннің атауы
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Қ. Тұрысбеков ауылдық округі
Шардара елді мекені

1. Утвердить коэффициент зонирования Шардаринском районе учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте, согласно приложению к настоящему постановлению;
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шардаринского района Ж.Бердешова.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким района А. Карсыбаев
Приложение к постановлению
акимата Шардариского района
от 24 ноября 2025 года № 306
Коэффициент зонирования в Шардаринском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Наименование населенного пункта
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
1
сельский округ К.Турысбеков
населенный пункт Шардара