Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 тамыздағы № 5-52-VIII "Б" корпусы Сарыағаш аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешiмiнің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 35-263-VIII шешiмi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 тамыздағы №5-52-VIII "Б" корпусы Сарыағаш аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешiмiнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Р. Асылбекұлы

О признании утратившим силу решения Сарыагашского районного маслихата от 4 августа 2023 года № 5-52-VIII "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сарыагашского района маслихата"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2025 года № 35-263-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Сарыагашского районного маслихата от 4 августа 2023 года №5-52-VIII "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сарыагашского района маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Р. Асылбекұлы