"Бес Қара" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құс фабрикасының (фермасы) санитарлық-қорғау аймағын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 25 тамыздағы № 290 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 121-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бес Қара" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құс фабрикасының (фермасы) санитарлық-қорғау аймағы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Сарыағаш ауданының жер қатынастары бөліміне (Б.Ауезов) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдау тапсырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарыағаш ауданы әкімінің орынбасары Н.Талиповқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Абдуллаев
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
"25" тамыздағы 2025 жылғы
№290 қаулысына 1-қосымша
"Бес Қара" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құс фабрикасының (фермасы) санитарлық-қорғау аймағын белгілеу туралы
Атауы, орналасқан жері
Жер пайдаланушы
Санитарлық-қорғау аймағы
Объектінің көлемі (гектар)
Шекаралары
1
2
3
4
5
1.
Құс фабрикасы (фермасы), мекенжайы: Сарыағаш ауданы, Қабланбек ауылдық округі (кадастрлық нөмірлер 19-296-059-1755, 19-296-059-1756, 19-296-059-1757, 19-296-059-1680)
"Бес Қара" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
15,0 га
Құс фабрикасы (фермасы) шекарасынан 1000 (мың) метр

Об установлении санитарно-защитной зоны птицефабрики (фермы) товарищества с ограниченной ответственностью "Бес Қара"
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 25 августа 2025 года № 290
В соответствии со статьей 121 Кодекса Республики Казахстан "Земельный кодекс Республики Казахстан" и статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить санитарно-защитной зоны птицефабрики (фермы) товарищества с ограниченной ответственностью "Бес Қара" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отдел земельных отношений Сарыагашского района обеспечить исполнение мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сарыагашского района Н.Талипова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района А. Абдуллаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Сарыагашского района
от "25" августа 2025 года №290
Санитарно-защитная зона птицефабрики (фермы) товарищества с ограниченной ответственностью "Бес Қара"
Наименование, местонахождение
Землепользователь
Санитарно-защитная зона
Площадь объекта (гектар)
Границы
1
2
3
4
5
1.
Птицефабрика (ферма), адрес: Сарыгашский район, сельский округ Кабланбек (кадастровые номера 19-296-059-1755, 19-296-059-1756, 19-296-059-1757, 19-296-059-1680)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бес Қара"
15,0 га
1000 (тысяча) метров от границы птицефабрики (фермы)