4. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция 2026 жылға 9 574 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
5. Арыс ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 130 556 мың теңге;
салықтық түсімдер – 102 006 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 28 550 мың теңге;
2) шығындар – 138 964 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 408 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 15.05.2026 № 43-284/VIII (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
6. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 2026 жылға 28 550 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
7. Жібек-жолы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер –127 539 мың теңге;
салықтық түсімдер –125 809 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 730 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 0;
2) шығындар – 127 539 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
8. Көлкент ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 201 116 мың теңге;
салықтық түсімдер – 194 677 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 342 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 097 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 0;
2) шығындар – 201 116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

4. Утвердить субвенций передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2026 году в размере 9 574 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 130 556 тысяч тенге;
налоговые поступления – 102 006 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 28 550 тысяч тенге;
2) расходы – 138 964 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 408 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 15.05.2026 № 43-284/VIII (вводится в действе с 01.01.2026).
6. Утвердить текущие целевые трансферты передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2026 году в размере 28 550 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Жибек-жолынского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –127 539 тысяч тенге;
налоговые поступления – 125 809 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 730 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 0;
2) расходы – 127 539 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.
8. Утвердить бюджет Колкентского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 116 тысяч тенге;
налоговые поступления – 194 677 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 342 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 097 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) расходы – 201 116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

18. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сайрам аудандық мәслихатының төрағасы Ш.Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының
2025 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 36-246/VIII шешімінің 1 қосымшасы
Ақсукент ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 15.05.2026 № 43-284/VIII (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Кіші сыныбы
1
2
3

18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Сайрамского районного маслихата Ш. Халмурадов
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного маслихата
от 30 декабря 2025 года № 36-246 /VIII
Бюджет Аксукентского сельского округа на 2026 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 15.05.2026 № 43-284/VIII (вводится в действе с 01.01.2026).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3