005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
77 624
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
32 416
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32 416
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі ісшаралар
32 416
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
108 640
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
108 640
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
108 640
021
Елді мекендерге жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
108 640
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
3 091 148
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
594 613
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
594 613
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қамсыздандыру
594 613
2
Әлеуметтiк көмек
2 378 365
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 378 365
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
318
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
272 611
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 907
015
Зейнеткерлер мен мүгететтігі бар адамдарға әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
663 689
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 436 840
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
118 170
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
116 930
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 583
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 450
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 897
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
1 240
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын тапсыру
1 240
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
77 624
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
32 416
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32 416
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
32 416
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
108 640
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
108 640
485
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
108 640
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
108 640
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 091 148
1
Социальное обеспечение
594 613
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
594 613
005
Государственная адресная социальная помощь
594 613
2
Социальная помощь
2 378 365
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 378 365
006
Оказание жилищной помощи
318
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
272 611
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 907
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
663 689
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 436 840
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
118 170
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
116 930
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 583
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 450
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 897
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
1 240
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 240
07
Жилищно-коммунальное хозяйство