77 624
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
37 416
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32 416
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі ісшаралар
32 416
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
115 540
6
Қылмыстық-атқару жүйесі
6 900
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 900
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
6 900
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
108 640
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
108 640
021
Елді мекендерге жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
108 640
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
3 631 223
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
1 326 731
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 326 731
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қамсыздандыру
1 326 731
2
Әлеуметтiк көмек
2 179 081
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 179 081
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
284 031
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 631
015
Зейнеткерлер мен мүгететтігі бар адамдарға әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
666 269
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 222 650
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
125 411
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
124 171
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 847
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

77 624
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
37 416
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32 416
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
32 416
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
115 540
6
Уголовно-исполнительная система
6 900
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 900
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
6 900
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
108 640
485
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
108 640
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
108 640
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 631 223
1
Социальное обеспечение
1 326 731
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 326 731
005
Государственная адресная социальная помощь
1 326 731
2
Социальная помощь
2 179 081
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 179 081
006
Оказание жилищной помощи
500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
284 031
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 631
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
666 269
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 222 650
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
125 411
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
124 171
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 847
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат