75 143
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
37 416
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
37 416
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі ісшаралар
32 416
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
109 760
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
109 760
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
109 760
021
Елді мекендерге жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
109 760
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
3 581 478
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
1 533 371
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 533 371
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қамсыздандыру
1 533 371
2
Әлеуметтiк көмек
1 924 556
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 924 556
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
284 031
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 631
015
Зейнеткерлер мен мүгететтігі бар адамдарға әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
664 774
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
969 620
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
123 551
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122 311
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 847
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 944
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
520
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
1 240
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын тапсыру

75 143
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
37 416
122
Аппарат акима района (города областного значения)
37 416
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
32 416
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
109 760
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
109 760
485
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
109 760
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
109 760
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 581 478
1
Социальное обеспечение
1 533 371
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 533 371
005
Государственная адресная социальная помощь
1 533 371
2
Социальная помощь
1 924 556
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 924 556
006
Оказание жилищной помощи
500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
284 031
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 631
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
664 774
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
969 620
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
123 551
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122 311
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 847
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 944
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
520
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
1 240
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь