Отырар ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 381 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 31/178-VIII шешiмi
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 108-бабына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес шаруашылықаралық жерге орналастыру жобасына сай Шәуілдір ауылдық округінің жалпы ауданы 1572,84 гектар шекаралары (шектері) өзгертілсін және белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес шаруашылықаралық жерге орналастыру жобасына сай Талапты ауылдық округінің жалпы ауданы 21326,84 гектар шекаралары (шектері) өзгертілсін және белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес шаруашылықаралық жерге орналастыру жобасына сай Отырар ауылдық округінің жалпы ауданы 13303,84 гектар шекаралары (шектері) өзгертілсін және белгіленсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 4-қосымшасына сәйкес шаруашылықаралық жерге орналастыру жобасына сай Темір ауылдық округінің жалпы ауданы 4024,12 гектар шекаралары (шектері) өзгертілсін және белгіленсін.
5. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 5-қосымшасына сәйкес шаруашылықаралық жерге орналастыру жобасына сай Қарғалы ауылдық округінің жалпы ауданы 72902,60 гектар шекаралары (шектері) өзгертілсін және белгіленсін.
6. Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы бірлескен Отырар ауданы әкімдігінің қаулысынан және Отырар аудандық мәслихатының шешімінен туындайтын шараларды қабылдасын.
7. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының әкімі Қ.Жолдыбай
Отырар ауданының мәслихат төрағасы У.Ұзақов
Бірлескен
Отырар ауданы әкімдігінің 2025
жылғы 31 желтоқсандағы № 381
қаулысы мен
Отырар аудандық
мәслихатының

Об изменении границ населенных пунктов Отырарского района
Совместные постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 31 декабря 2025 года № 381 и решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2025 года № 31/178-VIII
В соответствии со статьей 108 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Отырарского района ПОСТАНОВИЛ и Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы (черты) Шаульдерского сельского округа общей площадью 1572,84 гектара в соответствии с проектом межхозяйственного землеустройства, согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Изменить и установить границы (черты) Талаптинского сельского округа общей площадью 21326,84 гектара в соответствии с проектом межхозяйственного землеустройства, согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Изменить и установить границы (черты) Отырарского сельского округа общей площадью 13303,84 гектара в соответствии с проектом межхозяйственного землеустройства, согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Изменить и установить границы (черты) Тимурского сельского округа общей площадью 4024,12 гектара в соответствии с проектом межхозяйственного землеустройства, согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
5. Изменить и установить границы (черты) Каргалиского сельского округа общей площадью 72902,60 гектара в соответствии с проектом межхозяйственного землеустройства, согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению.
6. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Отырарского района" акимата Отырарского района и государственному учреждению "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Отырарского района" акимата Отырарского района принять меры вытекающие из настоящего совместного постановления акимата Отырарского района и решения Отырарского районного маслихата.
7. Совместное постановление и решениевводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Отырарского района Қ. Жолдыбай
Председатель маслихата Отырарского района У. Ұзақов
Приложение 1
к совместному постановлению
Отырарского районного акимата
от 31 декабря 2025 года № 381
и решению Отырарского
районного