Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Бөржар ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № 127 шешiмi
Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 13 тамыздағы қорытындысына сәйкес, Бөржар ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөржар ауыл округі "Теспе" ауылындағы атауы жоқ көшеге –Біләл Балғынбаев атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бөржар ауыл округі әкімінің орынбасары С.Жолболдыға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөржар ауыл округі әкімі С.Курманалиев

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима Буржарского сельского округа Ордабасинского района Туркестанской области от 5 сентября 2025 года № 127
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Туркестанской областной ономастической комиссии от 13 августа 2025 года аким Буржарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице Буржарского сельского округа села "Теспе" – наименование Билал Балгынбаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Буржарского сельского округа С. Жолболды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Буржарского сельского округа С.Курманалиев