Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Бадам ауыл округі әкімінің 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 111 шешiмi
Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 13 тамыздағы қорытындысына сәйкес, Бадам ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бадам ауыл округі "Мамыр" ауылындағы атауы жоқ көшеге – Әбдіоқап Мақсұтұлы атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бадам ауыл округі әкімінің орынбасары А.Шагировке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бадам ауыл округі әкімі Н.Байбахов

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима сельского округа Бадам Ордабасинского района Туркестанской области от 10 сентября 2025 года № 111
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Туркестанской областной ономастической комиссии от 13 августа 2025 года аким Бадамского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице Бадамского сельского округа села "Мамыр" – наименование Абдиокап Максатулы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бадамского сельского округа А.Шагиров.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бадамского сельского округа Н.Байбахов