Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Қажымұхан ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 шешiмi
Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 13 тамыздағы қорытындысына сәйкес, Қажымұхан ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қажымұқан ауылдық округі "Темірлан" ауылындағы атауы жоқ көшелерге:
Aтауы жоқ көшені-"Атамекен"көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Бұқар жырау" көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Жеңіс" көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Мұстафа Шоқай" көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Мәңгілік ел"көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Томирис" көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Қорқыт ата" көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Ақмешіт" көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Мұзтау" көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Аягөз" көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Мәжитбек Мұсаев"көшесі;
Атауы жоқ көшені-"Боранбек Шүкірбеков" көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қажымұхан ауылдық округі әкімінің орынбасары А.Қарабайға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округі әкімі Б.Нұрпейісов

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима сельского округа Кажымухан Ордабасынского района Туркестанской области от 15 сентября 2025 года № 147
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территортиальном устройстве Республики Казахстан", заключением Туркестанской областной ономастической комисии от 13 августа 2025 года аким Кажымуханского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам села "Темирлан" Кажымуханского сельского округа:
Безымянной улице – "Атамекен";
Безымянной улице – "Бухар Жырау";
Безымянной улице – "Женис";
Безымянной улице – "Мустафа Шокай";
Безымянной улице – "Мәңгілік ел";
Безымянной улице – "Томирис";
Безымянной улице – "Коркут ата";
Безымянной улице – "Акмешит";
Безымянной улице – "Музтау";
Безымянной улице – "Аягоз";
Безымянной улице – "Мажитбек Мусаев";
Безымянной улице – "Боранбек Шукурбеков".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кажымуханского сельского округа А. Карабай.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б.Нурпейисов