Ордабасы ауданында салық салу объектісінің елдi мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 24 қарашадағы № 401 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Салық Кодексінің 600-бабының 6-тармағына және "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Жасанды интеллект және цифрлық даму министрінің 2025 жылғы 17 қазандағы № 517/НҚ (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 17 қазанда № 37162 болып тіркелді) бұйрығына сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициента зонирования в Ордабасинском районе, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 24 ноября 2025 года № 401
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 6 статьи 600 Налогового кодекса Республики Казахстан и Приказом Заместителя Премьер-Министра– Министра искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан от 17 октября 2025 года № 517/НҚ. "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 октября 2025 года № 37162), акимат Ордабасинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ордабасы ауданында салық салу объектісінің елдi мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ордабасы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Оралбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ордабасы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ғ.Нұрымбетов
Ордабасы аудан әкімдігінің

1. Утвердить коэффициент зонирования в Ордабасинском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Ордабасинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким района А. Оралбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление
государственных доходов по
Ордабасинскому району"
Г.Нурымбетов
Приложение к постановлению
акимата Ордабасинского района