Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қазандағы "Бәйдібек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" № 425 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 21 қазандағы № 371 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" №148 Заңының 31,37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" №480-V Заңының 65-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қазандағы "Бәйдібек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" №425 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ақбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі м.у.а Б.Қырғызалиев

Признать утратившими силу постановление акимата Байдибекского района от 23 октября 2023 года № 425 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Байдибекского района" акимата Байдибекского района"
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 21 октября 2025 года № 371
В соответствии со статьями 31,37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года №480-V "О правовых актах" акимат района ПОСТАНАВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Байдибекского района от 23 октября 2023 года №425 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Байдибекского района" акимата Байдибекского района".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Акбаеву.
В.и.о акима района Б.Кыргызалиев