Түркістан қаласында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 35/164-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Салық Кодексінің 726 бабына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қаласында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде, төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері 50 пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Ғ.А.Сарсенбаев

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в городе Туркестан
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2025 года № 35/164-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 726 Налогового Кодекса Республики Казахстан, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в городе Туркестан на 50 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель городского маслихата Г.А.Сарсенбаев