Кентау қаласының Қарнақ ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 236 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 85-бабының 3-тармағына, 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 232 "2026-2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарнақ ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 193 269 мың теңге,
салықтық түсiмдер – 76 960 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмi – 116 309 мың теңге;
2) шығындар – 193 269 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О бюджете села Карнак города Кентау на 2026-2028 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 19 декабря 2025 года № 236
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2025 года № 232 "О городском бюджете на 2026-2028 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Карнак на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 193 269 тысяч тенге,
налоговым поступлениям – 76 960 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 116 309 тысяч тенге;
2) затраты – 193 269 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге,
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге,
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. 2026 жылы қалалық бюджеттен Қарнақ ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 116 309 мың теңге болып белгіленсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы Қ.Елеусизов
Кентау қалалық
мәслихатының 2025 жылғы
19 желтоқсандағы
№ 236 шешіміне 1 қосымша
Қарнақ ауылының 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Установить на 2026 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет село Карнак в сумме 116 309 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Кентауского городского маслихата К.Елеусизов
Приложение 1 к решению
Кентауского городского
маслихата от 19 декабря
2025 года № 236
Бюджет села Карнак на 2026 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3