Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 163 "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 227 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №163 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 77 179,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 399,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмі – 65 780,0 мың теңге;
2) шығындар – 77 514,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -335,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 335,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 163 "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2025-2027 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 9 декабря 2025 года № 227
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года №163 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 годы следующих объемах:
1) доходы – 77 179,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 399,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 65 780,0 тысяч тенге;
2) затраты – 77 514,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -335,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –335,0 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;