Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 163 "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 213 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 163 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Байылдыр ауылынын 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 69 219 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 486 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 58 733 мың теңге;
2) шығындар – 69 554 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -335 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 335 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 335 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 163 "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2025-2027 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 24 сентября 2025 года № 213
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 163 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 219 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 486 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 58 733 тысяч тенге;
2) затраты – 69 554 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -335 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 335 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 335 тысяч тенге.".