Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 161 "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 14 шілдедегі № 201 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 161 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі №204898) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 20 662 627 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 611 454 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 127 196 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 771 744 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 16 152 233 мың теңге;
2) шығындар – 20 084 490 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 95 644 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 901 942 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 806 298 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 482 493 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 482493 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 901 942 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 515 465 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 131 030 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года №161 "О городском бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 14 июля 2025 года № 201
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 161 (Регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан №204898) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 662 627 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 611 454 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 127 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 771 744 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 152 233 тысяч тенге;
2) затраты –20 084 490 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 95 644 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 901 942 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 806 298 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 482 493 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -482 493 тысяч тенге:
поступления займов – 901 942 тысяч тенге;
погашение займов – 1 515 465 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 131 030 тысяч тенге.".

5 037
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
443 894
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдар әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
29 513
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
960 150
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
181 494
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
177 314
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 886
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 281
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
60 778
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
39 769
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
600
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 180
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
4 180
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 533 204
1
Тұрғын үй шаруашылығы
457 688
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48 911
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 146
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
33 765
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
408 777
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
158 469
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
139 850
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
95 630
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14 828
2
Коммуналдық шаруашылық
871 385
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

5 037
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
443 894
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
29 513
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
960 150
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
181 494
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
177 314
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
68 886
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 281
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
2 000
021
Капитальные расходы государственного органа
60 778
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39 769
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
600
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 180
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
4 180
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 533 204
1
Жилищное хозяйство
457 688
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48 911
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 146
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
33 765
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
408 777
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
158 469
003
Капитальные расходы государственного органа
139 850
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
95 630
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14 828
2
Коммунальное хозяйство
871 385
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)