Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 165 "Кентау қаласының Қарнақ ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 12 маусымдағы № 193 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №165 "2025-2027 жылдарға арналған Кентау қаласының Қарнақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарнақ ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 151 660 мың теңге,
салықтық түсiмдер – 53 850 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмi – 97 810 мың теңге;
2) шығындар – 173 571 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 911 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –21 911 мың теңге,
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 911 мың теңге ".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 165 "О бюджете села Карнак города Кентау на 2025-2027 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 12 июня 2025 года № 193
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 165 "О бюджете села Карнак города Кентау на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Карнак на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 151 660 тысяч тенге,
налоговым поступлениям – 53 850 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тенге;
поступлениям трансфертов – 97 810 тысяч тенге;
2) затраты – 173 571 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тенге:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге,
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21 911 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 21 911 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 911 тысяч тенге".