43599
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6885
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6885
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
6885
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3500
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
3500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3500
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1753942
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
449873
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
449873
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
449873
2
Әлеуметтiк көмек
1114373
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1114373
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
224253
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
254121
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
118149
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
492850
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
189696
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
189696
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95221
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер

43599
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6885
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6885
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
6885
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3500
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
3500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1753942
1
Социальное обеспечение
449873
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
449873
005
Государственная адресная социальная помощь
449873
2
Социальная помощь
1114373
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1114373
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18000
006
Оказание жилищной помощи
5000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
224253
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
254121
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
118149
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
492850
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
189696
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
189696
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
95221
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1500
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия

2000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
254121
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
118149
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
492850
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
188470
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
188470
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93995
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
70975
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
523349
2
Коммуналдық шаруашылық
276673
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
276673
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
276673
3
Елді - мекендерді көркейту
246676
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
246676
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
246676
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
950623
1
Мәдениет саласындағы қызмет
312220
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
312220
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
312220
2
Спорт
155252
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
155252
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
133252
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
7000
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
15000
3
Ақпараттық кеңiстiк
277663
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

2000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
254121
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
118149
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
492850
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
188470
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
188470
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
93995
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1500
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
70975
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
22000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
523349
2
Коммунальное хозяйство
276673
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
276673
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
276673
3
Благоустройство населенных пунктов
246676
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
246676
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
246676
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
950623
1
Деятельность в области культуры
312220
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
312220
003
Поддержка культурно-досуговой работы
312220
2
Спорт
155252
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
155252
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
133252
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7000
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
15000
3
Информационное пространство
277663
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)