2026-2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/225-VІІІ шешiмi.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қаласының 2026-2028 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9 706 010 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 799 653 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 42 567 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 677 326 мың теңге;
трансферттердің түсiмдері – 1 186 464 мың теңге;
2) шығындар – 9 706 207 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8 962 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 25 950 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 988 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 159 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 159 мың теңге:
қарыздар түсімі – 25 950 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 988 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 197 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 10.03.2026 № 44/259-VІIІ (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмімен.
2. 2026 жылға әлеуметтік салық түсімінің жалпы түсетін түсімдері:
Әлеуметтік салық бойынша қалалық бюджетке 49,8 пайыз, облыстық бюджетке 50,2 пайыз болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 10.03.2026 № 44/259-VІІІ (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
3. Қала әкімдігінің 2026 жылға арналған резерві 139 553 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2026 жылға арналған қалалық бюджеттік даму бағдарламаларының бюджеттік инвестициялық жобалар мен бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ.Ахметов
Арыс қалалық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 41/225-VIII шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 10.03.2026 № 44/259-VІІІ (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
1. Кірістер
9706010
1
Салықтық түсімдер
6799653
01
Табыс салығы
4411823
1
Корпоративтік табыс салығы
972671
2
Жеке табыс салығы
3439152
03
Әлеуметтiк салық
1236632
1
Әлеуметтік салық
1236632
04
Меншiкке салынатын салықтар
962195
1
Мүлiкке салынатын салықтар
763918
3
Жер салығы
23566
4
Көлiк құралы салығы
170391
5
Бірыңғай жер салығы
4320
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
97372
2
Акциздер
7742
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
74711
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
14919
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
91631
1
Мемлекеттік баж
91631
2
Салықтық емес түсiмдер

Арыс қалалық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 41/225-VIII шешіміне
4-қосымша
2026 жылға арналған қалалық бюджеттік даму бағдарламаларының бюджеттік инвестициялық жобалар мен бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 10.03.2026 № 44/259-VІІІ (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Функционалдық топ Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
1
2
Инвестициялық жобалар
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2
Спорт
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
13
Басқалар
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
026
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
9
Басқалар
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
О городском бюджете на 2026-2028 годы
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2025 года № 41/225-VІІІ.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Арыс на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 706 010 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 799 653 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 567 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 677 326 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 186 464 тысяч тенге;
2) затраты – 9 706 207 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 962 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 25 950 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 988 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 159 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 159 тысяч тенге:
поступление займов – 25 950 тысяч тенге;
погашение займов – 16 988 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 197 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 10.03.2026 № 44/259-VІІІ (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Общие поступления социального налога на 2026 год:
Установить по социальному налогу 49,8 процентов в городской бюджет, 50,2 процентов в областной бюджет.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 10.03.2026 № 44/259-VІІІ (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Утвердить резерв акимата города на 2026 год в сумме 139 553 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень городских бюджетных программ развития и бюджетных инвестиционных проектов и программ на 2026 год согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Қ.Ахметов
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 23 декабря 2025 года
№ 41/225-VIII
Городской бюджет на 2026 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 10.03.2026 № 44/259-VІІІ (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1. Доходы
9706010
1
Налоговые поступления
6799653
01
Подоходный налог
4411823
1
Корпоративный подоходный налог
972671
2
Индивидуальный подоходный налог
3439152
03
Социальный налог
1236632
1
Социальный налог
1236632
04
Hалоги на собственность
962195
1
Hалоги на имущество
763918
3
Земельный налог
23566
4
Hалог на транспортные средства
170391
5
Единый земельный налог
4320
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
97372
2
Акцизы
7742
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
74711
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
14919
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
91631
1
Государственная пошлина
91631
2
Неналоговые поступления

254121
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
98149
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
492850
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
190046
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190046
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95221
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1850
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
70975
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1740281
1
Тұрғын үй шаруашылығы
280179
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28257
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
28257
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
51922
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
51922
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
200000
2
Коммуналдық шаруашылық
892434
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
892434
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
26300
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
19000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
40753
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
216057
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
272439
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
317885
3
Елді мекендерді көркейту
567668
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

254121
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
98149
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
492850
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
190046
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190046
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
95221
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1850
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
70975
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
22000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1740281
1
Жилищное хозяйство
280179
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28257
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
28257
467
Отдел строительства района (города областного значения)
51922
098
П Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
51922
458
О Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200000
033
П Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
200000
2
Коммунальное хозяйство
892434
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
892434
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
26300
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
19000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (города областного значения)
40753
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
216057
028
Развитие коммунального хозяйства
272439
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
317885
3
Благоустройство населенных пунктов
567668
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
254121
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
118149
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
492850
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
188470
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
188470
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93995
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
70975
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
523349
2
Коммуналдық шаруашылық
276673
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
276673
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
276673
3
Елді - мекендерді көркейту
246676
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
246676
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
246676
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
950623
1
Мәдениет саласындағы қызмет
312220
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
312220
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
312220
2
Спорт
155252
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
155252
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
133252
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
7000
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
15000
3
Ақпараттық кеңiстiк
277663
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

2000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
254121
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
118149
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
492850
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
188470
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
188470
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
93995
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1500
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
70975
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
22000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
523349
2
Коммунальное хозяйство
276673
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
276673
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
276673
3
Благоустройство населенных пунктов
246676
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
246676
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
246676
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
950623
1
Деятельность в области культуры
312220
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
312220
003
Поддержка культурно-досуговой работы
312220
2
Спорт
155252
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
155252
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
133252
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7000
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
15000
3
Информационное пространство
277663
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

128580
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128580
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
789141
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83416
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
704525
02
Қорғаныс
48034
1
Әскери мұқтаждар
41149
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
41149
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
41149
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6885
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6885
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
6885
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1753942
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
449873
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
449873
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
449873
2
Әлеуметтiк көмек
1114373
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1114373
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
224253
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
254121
015
Зейнеткерлер мен мүгедектектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
118149
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
492850
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
189696
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

128580
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
128580
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
789141
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
83416
015
Капитальные расходы государственного органа
1200
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
704525
02
Оборона
48034
1
Военные нужды
41149
122
Аппарат акима района (города областного значения)
41149
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
41149
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6885
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6885
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
6885
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1753942
1
Социальное обеспечение
449873
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
449873
005
Государственная адресная социальная помощь
449873
2
Социальная помощь
1114373
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1114373
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18000
006
Оказание жилищной помощи
5000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
224253
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
254121
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
118149
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
492850
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
189696
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)