17250
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4007
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
171169
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3307
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
247784
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
100632
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
586703
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
266420
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
256420
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101608
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1455
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
59224
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
69982
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18756
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5395
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2738319
1
Тұрғын үй шаруашылығы
954844
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60765
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
60765
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
894079
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
894079
2
Коммуналдық шаруашылық
1190624
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1190624
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
64167
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
116317

17250
006
Оказание жилищной помощи
4007
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
171169
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3307
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
247784
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
100632
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
586703
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
266420
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
256420
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
101608
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1455
021
Капитальные расходы государственного органа
59224
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
69982
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
18756
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5395
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2738319
1
Жилищное хозяйство
954844
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60765
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
60765
467
Отдел строительства района (города областного значения)
894079
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
894079
2
Коммунальное хозяйство
1190624
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1190624
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
64167
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
116317

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
13
Басқалар
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
13
Прочие
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции