Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 29 сәурдегі № 86 "Түркістан облысы әкімі аппаратының Регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 16 қазандағы № 224 қаулысы
Түркістан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан облысы әкімі аппаратының Регламентін бекіту туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 29 сәурдегі № 86 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында 42-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"42. Аппараттық мәжілісте:
ұйымдастыру бөлімі - әкімдік отырысына қатысушыларды отырғызуды;
ақпараттық қауіпсіздік бөлімі - аудио немесе видео аппаратураларды қосуды;
жиынтық бөлімі - баяндамашылардың көрсететін иллюстративтік және презентациялық материалдарын жинақтап, көрсетілуін қамтамасыз етеді.".
2. "Түркістан облысының әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Көшеров

О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 29 апреля 2025 года № 89 "Об утверждении Регламента аппарата акима Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 16 октября 2025 года № 224
Акимат Туркестанской области, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 29 сентября 2025 года № 89 "Об утверждении Регламента аппарата акима Туркестанской области" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению пункт 42 изложить в следующей редакции:
"42. На аппаратном совещании обеспечивает:
орготдел - рассадку участников заседания акимата;
отдел информационной безопасности - подключение аудио или видео аппаратуры;
сводный отдел – обобщение, демонстрацию иллюстративных и презентационнных материалов докладчиков.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н.Кушеров