Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 6 маусымдағы № 115 "Жергілікті бюджетке түсетін түсімдерді болжау Қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 24 маусымдағы № 138 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 6 маусымдағы № 115 "Жергілікті бюджетке түсетін түсімдерді болжау Қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н.Көшеров

О признании утратившим силу постановления акимата Туркестанской области от 6 июня 2022 года № 115 "Об утверждении Правил прогнозирования поступлений в местный бюджет"
Постановление акимата Туркестанской области от 24 июня 2025 года № 138
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Туркестанской области от 6 июня 2022 года № 115 "Об утверждении Правил прогнозирования поступлений в местный бюджет".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н.Кушеров