Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерін қолданыстан жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 қарашадағы № 225-VIII шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдері қолданыстан жойылды деп танылсын:
1) 2023 жылғы 17 мамырдағы № 21-VІІI "Құрманғазы аудандық Маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы";
2) 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 48-VІІI "Аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 17 мамырдағы № 21-VІІI "Құрманғазы аудандық Маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева

Об отмене некоторых решений районного маслихата
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 3 ноября 2025 года № 225-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения районного маслихата:
1) от 17 мая 2023 года № 21-VIІІ "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Курмангазинского районного Маслихата";
2) от 27 сентября 2023 года № 48-VIІІ "О внесений изменений и дополнений решение районного маслихата от 17 мая 2023 года № 21-VIІІ "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Курмангазинского районного Маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Калиева