Құрманғазы ауданы әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 26 "Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2025 жылғы 3 шілдедегі № 13 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26 бабына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрманғазы ауданы әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 26 "Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 23481 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жангалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Құрманғазы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Құрманғазы ауданы әкімінің
2025 жылғы 3 шілдедегі
№ 13 шешіміне қосымша
Құрманғазы ауданы әкімінің
2021 жылғы 12 шілдедегі
№ 26 шешіміне қосымша
Құрманғазы ауданының сайлау учаскелері
№165 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алға ауылы, Әбу Сәрсенбаев көшесі №45 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шабыт ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Алға ауылы, Иманов ауылы, Қарақұл ауылы, Көкарна ауылы, Ниетбай ауылы.
№167 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Афанасьев жолайрығы, Теміржолшылар көшесі №25 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "№80 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Афанасьев бекеті.
№168 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жұмекен ауылы, Қадырбек Өмірбаев көшесі №2 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Жұмекен ауылы, Дәулеткерей ауылы, Кадырка ауылы, Қошалақ ауылы.
№170 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Зоя Жәнібекова көшесі №22 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Халит Испулаев көшесі, Смағұл Көшекбаев көшесі, Тұрар Құрманғалиев көшесі, Әліби Жангелдин көшесі, Мағзом Ғилаев көшесі, Шәку Сәтеков көшесі, Абай көшесі, Зоя Жәнібекова көшесі, Бақтыгерей Ахметқалиев көшесі, Республика көшесі, Ғайнеден Әлжанов көшесі, Александр Афанасьев көшесі.
№171 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Нұғыман Манаев көшесі №52 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Мерей" бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Асқар Нұрғалиев көшесі, Үмбет Сужиков көшесі, Өтемұрат Айтасов көшесі, Бауыржан Бегалиев көшесі, Нұғыман Манаев көшесі, Жұмекен Нәжімеденов көшесі.
№172 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Мұхат Мусаев көшесі №27 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Өркен" бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Амангелді Иманов көшесі, Дәрібай Айтжанов көшесі, Жеңіс көшесі, Мұхат Мусаев көшесі, Жаңару көшесі, Шафхат Бекмұхамедов көшесі, Ақансері көшесі, Құрыш Елемесов көшесі, Шаттық көшесі, Шипажай көшесі.
№173 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Ғизат Әліпов көшесі №1 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Нұршуақ" бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Майра Қабдолқызы көшесі, Қыдыр ата көшесі, Гизат Әліпов көшесі.
№174 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Атырау көшесі №1 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Бегалиев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Кәрім Шайхимов көшесі, Желтоқсан көшесі, Отан көшесі, Атырау көшесі, Азаттық көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Достық көшесі, Хасан Кәрімұлы көшесі, Ізжан және Камал Жанабаевтар көшесі, Жерұйық көшесі, Керуен көшесі, Нұрлы көшесі, Наркескен көшесі, Темірқазық көшесі.
№175 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Болашақ көшесі №5 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ишан Тұрақбаев көшесі, Жалел Нығметов көшесі, Болашақ көшесі, Сәулет көшесі, Мұрагер көшесі, Мұхтар Әуезов көшесі, Ерсайын Елубаев көшесі, Құрылысшы көшесі, Отар Юсупов көшесі, Дініш Жолмұханов көшесі, Егемен Қазақстан көшесі, Мақсот Жолжанов көшесі, Махмұт Шолтыров көшесі, Өркениет көшесі, Жасұлан көшесі.
№176 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Орлы ауылы, Нұғыман Манаев көшесі №13 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өнерпаз ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Орлы ауылы, Каспий ауылы, Шестой ауылы
№177 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Теңіз ауылы, Достық көшесі №20 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Ю.А.Гагарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Теңіз ауылы, Даулет ауылы, Құмарғали ауылы, Шайхы ауылы.
№178 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Нұржау ауылы, Стамғазы Ақботин көшесі №1 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Нұржау жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Нұржау ауылы.
№179 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жамбыл ауылы, Жасқанат көшесі №1 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Панфилов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл ауылы.
№180 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Хиуаз ауылы, Мардан Тәжібаев көшесі №2 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаңаталап ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Хиуаз ауылы, Шағырлы ауылы, Жасарал ауылы, Үлкен Күйген ауылы.
№181 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл ауылы, Амангелді Иманов көшесі №32 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкөл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Исатай көшесі, Абай көшесі, Амангелді Иманов көшесі, Махамбет көшесі, Шәмші Қалдаяқов көшесі, Сұлтан Бейбарыс көшесі, Әлия Молдағұлова көшесі, Мәншүк Мәметова көшесі, Әбу Сәрсенбаев көшесі, Жұмекен Нәжімеденов көшесі, Жамбыл Жабаев көшесі, Рахымжан Қошқарбаев көшесі, Мұқағали Мақатаев көшесі, Сәкен Сейфуллин көшесі, Дінмұхамед Қонаев көшесі.
№182 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл ауылы, Сайпеден Құспанов көшесі №6 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Ақкөл жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сайпеден Құспанов көшесі, Қаныш Сәтбаев көшесі, Дина Нұрпейісова көшесі, Құрманғазы көшесі, Шоқан Уалиханов көшесі, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Төлесін Әлиев көшесі, Арқалық көшесі, Әліби Жангелдин көшесі, Құлес Тәкешов көшесі, Мұхтар Әуезов көшесі.
№183 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қиғаш ауылы, Шәмші Қалдаяқов көшесі №8 үй, ""Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қиғаш ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты
Шекаралары: Дина Нұрпейісова елді мекені.
№184 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жыланды ауылы, Құрманғазы көшесі №3 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дыңғызыл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Жыланды ауылы.
№185 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ғ.Әліпов ауылы, Ғалиден Казбеков көшесі №27 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Ж.Нәжімеденов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ғ.Әліпов ауылы.
№186 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шортанбай ауылы, Әбу Сарсенбаев көшесі №43 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шортанбай ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Шортанбай ауылы.
№187 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жасталап ауылы, Ахмет Жұбанов көшесі №20 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жасталап ауылы.
№188 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көптоғай ауылы, Шайхы Әбішов көшесі №2А үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "С.Мұқанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көптоғай ауылы, Балықшы ауылы.
№189 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бөкейхан ауылы, Төлеп Салықбаев көшесі №6 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бөкейхан ауылы.
№190 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кудряшов ауылы, Абай көшесі №64В үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кудряшов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Кудряшов ауылы.
№191 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кудряшов ауылы, Бейбітшілік көшесі №1А үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Ғабит Мүсірепов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңа ауыл ауылы.
№192 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сафон ауылы, Жеңіс көшесі №10 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сафон ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Сафон ауылы.
№193 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірлік ауылы, Қаби Оқаев көшесі №15А үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "С.Н.Имашев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік ауылы.
№194 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Амангелді ауылы, Амангелді Иманов көшесі №18А үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "А.Иманов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Амангелді ауылы.
№195 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Балқұдық ауылы, Абай көшесі №25 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқұдық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Балқұдық ауылы.
№196 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Азғыр ауылы, Ғарифулла Құрманғалиев көшесі №5 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Азғыр негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Азғыр ауылы.
№197 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Асан ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі №17 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Асан ауылы.
№198 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қоңыртерек ауылы, Жаңару көшесі №5 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Қоңыртерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қоңыртерек ауылы.
№199 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сүйіндік ауылы, Абай көшесі №18 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сүйіндік ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Сүйіндік ауылы, Егінқұдық ауылы.
№200 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалғызапан ауылы, Жәңгір хан көшесі № 39А үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Лабай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Жалғызапан ауылы.
№201 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Батырбек ауылы, Нарын көшесі, №11 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Батырбек ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Батырбек ауылы.
№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Үштаған ауылы, Дәулеткерей көшесі №2 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үштаған ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Үштаған ауылы.

О внесении изменения в решение акима Курмангазинского района от 12 июля 2021 года № 26 "Об образовании избирательных участков на территории Курмангазинского района"
Решение акима Курмангазинского района Атырауской области от 3 июля 2025 года № 13
В сответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Курмангазинского района от 12 июля 2021 года № 26 "Об образовании избирательных участков на территории Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23481) следующее изменение:
приложение указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Курмангазинского района Атырауской области".
3. Настоящее решение вводится после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жангалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Курмангазинский районный
территориальная избирательная
комиссия
Приложение к решению
акима Курмангазинского
района от 3 июля
2025 года № 13
Приложение к решению
акима Курмангазинского
района от 12 июля
2021 года № 26
Избирательные участки Курмангазинского района
Избирательный участок №165
Местонахождение: село Алга, улица Әбу Сәрсенбаев дом №45, здание государственного коммунальногоказенногопредприятия "Сельский дом культуры Шабыт" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: село Алга, село Иманова, село Каракул, село Кокарна, село Ниетбай.
Избирательный участок №167
Местонахождение: разъезд Афанасьева, улица Теміржолшылар дом №25, здание коммунального государственногоучреждения "№80 начальная школа" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: станция Афанасьева.
Избирательный участок №168
Местонахождение: село Жумекен улица Қадырбек Өмірбаев дом №2, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Енбекшинский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
Границы: село Жумекен, село Даулеткерей, село Кадырка, село Кошалак.
Избирательный участок №170
Местонахождение: село Құрманғазы, улица Зоя Жәнібекова дом №22, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени Абая" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улица Халит Испулаев, улица Смағұл Көшекбаев, улица Тұрар Құрманғалиев, улица Әліби Жангелдин, улица Мағзом Ғилаев, улица Шәку Сәтеков, улица Абай, улица Зоя Жәнібекова, улица Бақтыгерей Ахметқалиев, улица Республика, улица Ғайнеден Әлжанов, улица Александр Афанасьев.
Избирательный участок №171
Местонахождение: село Құрманғазы, улица Нұғыман Манаев дом №52, здание государственногокоммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Мерей" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улица Асқар Нұрғалиев, улица Үмбет Сужиков, улица Өтемұрат Айтасов, улица Бауыржан Бегалиев, улица Нұғыман Манаев, улица Жұмекен Нәжімеденов.
Избирательный участок №172
Местонахождение: село Құрманғазы, улица Мұхат Мусаев дом №27, здание государственногокоммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Оркен" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улица Амангелді Иманов, улица Дәрібай Айтжанов, улица Жеңіс, улица Мұхат Мусаев, улица Жаңару, улица Шафхат Бекмұхамедов, улица Ақансері, улица Құрыш Елемесов, улица Шаттық, улица Шипажай.
Избирательный участок №173
Местонахождение: село Құрманғазы улица Ғизат Әліпов дом №1, здание коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Нуршуак" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улица Майра Қабдолқызы, улица Қыдыр ата, улица Гизат Әліпов.
Избирательный участок №174
Местонахождение: село Құрманғазы, улица Атырау дом №1, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени Б.Бегалиева" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улица Кәрім Шайхимов, улица Желтоқсан, улица Отан, улица Атырау, улица Азаттық, улица Тәуелсіздік, улица Достық, улица Хасан Кәрімұлы, улица Ізжан және Камал Жанабаевтар, улица Жерұйық, улица Керуен, улица Нұрлы, улица Наркескен, улица Темірқазық.
Избирательный участок №175
Местонахождение: село Құрманғазы, улица Болашақ дом №5, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени М.Ауэзова" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улица Ишан Тұрақбаев, улица Жалел Нығметов, улица Болашақ, улица Сәулет, улица Мұрагер, улица Мұхтар Әуезов, улица Ерсайын Елубаев, улица Құрылысшы, улица Отар Юсупов, улица Дініш Жолмұханов, улица Егемен Қазақстан, улица Мақсот Жолжанов, улица Махмұт Шолтыров, улица Өркениет, улица Жасұлан.
Избирательный участок №176
Местонахождение: село Орлы, улица Нұғыман Манаев дом №13, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Сельский дом культуры Өнерпаз" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы:село Орлы, село Каспий, село Шестой.
Избирательный участок №177
Местонахождение: село Теңіз, улица Достық дом №20, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени Ю.А.Гагарина" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Теңіз, село Даулет, село Кумаргали, село Шайхы.
Избирательный участок №178
Местонахождение: село Нуржау, улица Стамғазы Ақботин дом №1, здание коммунального государственногоучреждения "Нуржауская общая средняя школа" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Нуржау.
Избирательный участок №179
Местонахождение: село Жамбыл, улица Жасқанат дом №1, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени Панфилова" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Жамбыл.
Избирательный участок №180
Местонахождение: село Хиуаз, улица Мардан Тажибаев дом №2, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Сельский дом культуры Жанаталап" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: село Хиуаз, село Шагырлы, село Жасарал, село Большой Куйген.
Избирательный участок №181
Местонахождение: село Акколь, улица Амангелді Иманов дом №32, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Аккольский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: улица Исатай, улица Абай, улица Амангелді Иманов, улица Махамбет, улица Шәмші Қалдаяқов, улица Сұлтан Бейбарыс, улица Әлия Молдағұлова, улица Мәншүк Мәметова, улица Әбу Сәрсенбаев, улица Жұмекен Нәжімеденов, улица Жамбыл Жабаев, улица Рахымжан Қошқарбаев, улица Мұқағали Мақатаев, улица Сәкен Сейфуллин, улица Дінмұхамед Қонаев.
Избирательный участок №182
Местонахождение: село Акколь, улица Сайпеден Құспанов дом №6, здание коммунального государственногоучреждения "Аккольская общая средняя школа" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улица Сайпеден Құспанов, улица Қаныш Сәтбаев, улица Дина Нұрпейісова, улица Құрманғазы, улица Шоқан Уалиханов, улица Ыбырай Алтынсарин, улица Төлесін Әлиев, улица Арқалық, улица Әліби Жангелдин, улица Құлес Тәкешов, улица Мұхтар Әуезов.
Избирательный участок №183
Местонахождение: село Кигаш, улица Шәмші Қалдаяқов дом №8, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Кигачский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: населенный пункт Дины Нурпеисовой.
Избирательный участок №184
Местонахождение: село Жыланды, улица Құрманғазы дом №3, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Дынгызылский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: село Жыланды.
Избирательный участок №185
Местонахождение: село Г.Алипов, улица Ғалиден Казбеков дом №27, здание коммунального государственногоучреждения "Основная средняя школа имени Ж.Нажимеденова" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Г.Алипова.
Избирательный участок №186
Местонахождение: село Шортанбай, улица Әбу Сарсенбаев дом №43, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Шортанбайский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: село Шортанбай.
Избирательный участок №187
Местонахождение: село Жасталап, улица Ахмет Жұбанов дом №20, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени Ш.Уалиханова" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Жасталап.
Избирательный участок №188
Местонахождение: село Коптогай, улица Шайхы Әбішов дом №2А, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени С.Муканова" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Коптогай, село Балыкшы.
Избирательный участок №189
Местонахождение: село Бөкейхан, улица Төлеп Салықбаев дом №6, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени Фаризы Онгарсыновой" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Бөкейхан.
Избирательный участок №190
Местонахождение: село Кудряшов, улица Абай дом №64В, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Кудряшовский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: село Кудряшов.
Избирательный участок №191
Местонахождение: село Кудряшов, улица Бейбітшілік дом №1 А, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени Габита Мусрепова" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Жаңа ауыл.
Избирательный участок №192
Местонахождение: село Сафон, улица Жеңіс дом №10, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Сафоновский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: село Сафон.
Избирательный участок №193
Местонахождение: село Бирлик, улица Қаби Оқаев дом №15А, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени С.Н.Имашева" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Бирлик.
Избирательный участок №194
Местонахождение: село Амангелді, улица Амангелді Иманов дом №18А, здание коммунального государственногоучреждения "Основная средняя школа имени А.Иманова" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Амангелди.
Избирательный участок №195
Местонахождение: село Балкудук, улица Абай дом №25, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Балкудукский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
Границы: село Балкудук.
Избирательный участок №196
Местонахождение: село Азгир, улица Ғарифулла Құрманғалиев дом №5, здание коммунального государственногоучреждения "Азгирская основная средняя школа" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Азгир.
Избирательный участок №197
Местонахождение: село Асан, улица Тұрар Рысқұлов дом №17, здание коммунального государственногоучреждения "Общая средняя школа имени Б.Момышулы" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Асан.
Избирательный участок №198
Местонахождение: село Коныртерек, улица Жаңару дом №5, здание коммунального государственногоучреждения "Коныртерекская начальная школа" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Коныртерек.
Избирательный участок №199
Местонахождение: село Суюндук, улица Абай дом №18, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Суюндукский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: село Суюндук, село Егинкудук.
Избирательный участок №200
Местонахождение: село Жалгызапан, улица Жәңгір хан дом №39А, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Лабайский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: село Жалгызапан.
Избирательный участок №201
Местонахождение: село Батырбек, улица Нарын дом №11, здание коммунального государственногоучреждения "Начальная школа села Батырбек" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Батырбек.
Избирательный участок № 202
Местонахождение: село Уштаган, улица Дәулеткерей дом №2, здание государственногокоммунальногоказенногопредприятия "Уштаганский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области".
Границы: село Уштаган.