Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 132-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 169-VIII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 132-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 282 744 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 277 934 мың теңге;
2) шығындар – 299 187 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 443 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 443 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 188 992 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 183 017 мың теңге;
2) шығындар – 194 499 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 507 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 507 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 132-VІІІ "Об утверждении бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2025-2027 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 15 сентября 2025 года № 169-VIII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 132-VІІІ "Об утверждении бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 282 744 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 277 934 тысяч тенге;
2) затраты – 299 187 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 443 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 443 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 443 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 188 992 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 183 017 тысяч тенге;
2) затраты – 194 499 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 507 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 507 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;