Х.Ерғалиев ауылындағы жаңа көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Қамысқала ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 49 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қамысқала ауылдық округінің әкімі ШЕШМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысқала ауылдық округінің Х.Ерғалиев ауылындағы № 27 көшеге "Ғатау Қабиев" атауы берілсін.
Негіз: Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 20 тамызындағы қорытындысы, Қамысқала ауылдық округі тұрғындарының пікірі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Р. Тажиденова

О присвоении наименования новой улице в селе Х.Ерғалиева
Решение акима Камыскалинского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 12 сентября 2025 года № 49
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Камыскалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить в села Х.Ергалиева, Камыскалинского сельского округа. № 27-й улицы наименование "Гатау Кабиева"
Основание: Заключение Атырауской областной ономастической комиссии от 20 августа 2025 года, мнение жителей Камыскалинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Р. Тажиденова