Аққыстау ауылдық округінің көшесіне атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Аққыстау ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 118 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Аққыстау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққыстау ауылдық округінің 17 жол айрығындағы атауы жоқ № 1 көшеге "Ибат Каримов" атауы берілсін.
Негіз: Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 20 тамыздағы қорытындысы, Аққыстау ауылдық округі тұрғындарының пікірі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Махашов

О присвоении наименования улиц Аккистауского сельского округа
Решение акима Аккистауского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 11 сентября 2025 года № 118
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве в Республики Казахстан", аким сельского округа Аккистау РЕШИЛ:
1. Присвоить улице № 1 новое наименование "Ибата Каримова" в 17 разъезде сельского округа Аккистау.
Основание: заключение Атырауской областной ономастической комиссии от 20 августа 2025 года, а также мнение жителей Аккистауского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Махашов