"2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-1 шешімі
"2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 336 486 264 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 328 065 109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 135 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8 216 155 мың теңге;
2) шығындар – 346 359 766 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 9 379 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 17 300 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 7 921 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 882 881 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 9 882 881 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17 300 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 921 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 873 502 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 17.03.2026 № 42-6 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдардың 2026 жылға арналған көлемі 282 174 564 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Аудандық бюджеттен қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2026 жылға арналған бюджеттік субвенциялар көлемдері 410 643 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Құлсары қаласы – 157 990 мың теңге;
Жаңа Қаратон кенті – 22 560 мың теңге;
Жем ауылдық округі – 68 496 мың теңге;
Қосшағыл ауылдық округі – 41 295 мың теңге;
Қара Арна ауылдық округіне – 35 346 мың теңге;
Майкөмген ауылдық округіне – 42 972 мың теңге;
Ақкиізтоғай ауылдық округіне – 41 984 мың теңге.
4. 2026 жылға аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көтерме жәрдемақы және екі мың еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тұрғын үй сатып алуға немесе салу үшін бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.

"О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 19 декабря 2025 года № 40-1.
"О районном бюджете на 2026-2028 годы"
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев представленный акиматом проект районного бюджета на 2026–2028 годы, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 336 486 264 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 328 065 109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 135 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 216 155 тысяч тенге;
2) затраты – 346 359 766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 379 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 300 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 921 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 882 881 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 9 882 881 тысяч тенге:
поступление займов – 17 300 тысяч тенге;
погашение займов – 7 921 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 873 502 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 17.03.2026 № 42-6 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Утвердить объем бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет на 2026 год в сумме 282 174 564 тыс. тенге.
3. Установить в районном бюджете на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты городов, поселков исельских округов в сумме 410 643 тысяч тенге, в том числе:
городу Кульсары – 157 990 мың теңге;
поселку Жана Каратон – 22 560 мың теңге;
Жемскому сельскому округу –68496 мың теңге;
Косчагильскому сельскому округу – 41 295 мың теңге;
Кара Арнинскому сельскому округу – 5 346 мың теңге;
Майкумгенскому сельскому округу – 42 972 мың теңге;
Аккиизтогайскому сельскому округу – 41 984 мың теңге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов поселка, сельских округов прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, предусмотрено единовременное подъемное пособие в размере стократного месячного расчетного показателя и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в размере две тысячи кратного месячного расчетного показателя.

5. 2026 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 6 592 386 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау
шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 17 300 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.
7. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет есебінен 7 700 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері ескерілсін, оның ішінде:

5. Утвердить резерв местных исполнительных органов на 2026 год в сумме 6 592 386 тыс. тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2026 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 17 300 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
7. Учесть в районном бюджете на 2026 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 7 700 000 тысяч тенге, в том числе:

көлік инфрақұрылымын дамытуға – 2 700 000 мың теңге;
шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 5 000 000 мың теңге.
8. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат төрағасы Қ. Мыңбаев
Жылыой аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
19 желтоқсандағы № 40-1
шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 17.03.2026 № 42-6 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I . Кірістер

на развитие транспортной инфраструктуры – 2 700 000 тысяч тенге;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах – 5 000 000 тысяч тенге.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Қ. Мыңбаев
Приложение 1
к решению Жылыойского
районного маслихата от 19
декабря 2024 года № 40-1
Районный бюджет на 2026 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 17.03.2026 № 42-6 (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория
Сумма (тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

90 562
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
874 385
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
874 385
02
Қорғаныс
85 552
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
42 617
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
42 617
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
42 935
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
42 935
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
29 820
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2 652
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
2 652
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 168
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
27 168
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 152 643
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62 627
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
62 627
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
966 311
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 217
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
333 136
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 715
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
96 938
017
Мүгедектігі бар адамды реабилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
428 975
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
56 530
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
123 705
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

90 562
015
Капитальные расходы государственного органа
1 200
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
874 385
040
Развитие объектов государственных органов
874 385
02
Оборона
85 552
122
Аппарат акима района (города областного значения)
42 617
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
42 617
122
Аппарат акима района (города областного значения)
42 935
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
42 935
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
29 820
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 652
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
2 652
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 168
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
27 168
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 152 643
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62 627
005
Государственная адресная социальная помощь
62 627
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
966 311
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 217
006
Оказание жилищной помощи
800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
333 136
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 715
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
96 938
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
428 975
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
56 530
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123 705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

1 092 306
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 188
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22 188
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
946 413
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 217
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
333 136
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 715
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
96 938
017
Мүгедектігі бар адамды реабилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
409 077
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
56 530
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
123 705
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 427
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 500
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
33 778
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 585 435
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
500 000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
500 000
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9 697 487
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
222 500
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
5 518 467
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
163 757
007
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу

1 092 306
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 188
005
Государственная адресная социальная помощь
22 188
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
946 413
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 217
006
Оказание жилищной помощи
800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
333 136
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 715
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
96 938
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
409 077
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
56 530
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123 705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
88 427
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 500
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
33 778
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 585 435
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
500 000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
500 000
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
9 697 487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
222 500
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
5 518 467
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
163 757
007
Снос аварийного и ветхого жилья

222 500
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
3 792 754
007
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
1 000 000,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
100 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
452 634
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
328 000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
328 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 112 829
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
386 970
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
386 970
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
195 209
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
177 209
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
18 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 000 000
008
Cпорт объектілерін дамыту
1 000 000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15 000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
229 927
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
229 927
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
108 501
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 959
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
42 542
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
177 222
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 840
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
132 382
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
61 804
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
49 804
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

222 500
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
3 792 754
007
Снос аварийного и ветхого жилья
1 000 000,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
100 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
452 634
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
328 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
328 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 112 829
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
386 970
003
Поддержка культурно-досуговой работы
386 970
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
195 209
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
177 209
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
18 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 000 000
008
Развитие объектов спорта
1 000 000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15 000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
15 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
229 927
006
Функционирование районных (городских) библиотек
229 927
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
108 501
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
65 959
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
42 542
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
177 222
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
44 840
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
132 382
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей
61 804
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
49 804
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений