"2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 39-1 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 286 898 732 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 282 878 509 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 102 171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 108 516 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 802 249 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 7 287 мың теңге
2) шығындар – 292 162 301 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 17 212 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 23 592 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 6 380 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 280 781 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 280 781 мың теңге:
қарыздар түсімі – 23 592 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 380 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 263 569 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 25-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 17 декабря 2025 года № 39-1
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 25-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 286 898 732 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 282 878 509 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 102 171 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 108 516 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 802 249 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 7 287 тысяч тенге;
2) затраты – 292 162 301 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 212 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23 592 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 380 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 280 781 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 280 781 тысяч тенге:
поступление займов – 23 592 тысяч тенге;
погашение займов – 6 380 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 263 569 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

15 119
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
380 058
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 373
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27 180
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
98 227
017
Мүгедектігі бар адамды реабилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
424 077
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
42 195
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
209 095
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 508
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
695
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 251
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
44 723
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
57 918
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 043 308
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 255 347
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 255 347
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
57 691
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
57 691
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9 855 176
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
1 104 082
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 586
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
946 455
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
1 498 971
007
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
1 037 249
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
432 582
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу

15 119
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
380 058
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 373
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 180
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
98 227
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
424 077
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
42 195
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
209 095
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 508
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
695
021
Капитальные расходы государственного органа
16 251
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
44 723
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
57 918
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 043 308
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 255 347
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 255 347
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
57 691
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
57 691
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
9 855 176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
1 104 082
003
Капитальные расходы государственного органа
24 586
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
946 455
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 498 971
007
Снос аварийного и ветхого жилья
1 037 249
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
432 582
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда