"2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 30-8 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 252 180 136 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 248 836 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 425 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 128 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 168 920 мың теңге;
2) шығындар – 257 443 705 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 17 212 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 23 592 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 6 380 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 280 781 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 280 781 мың теңге:
қарыздар түсімі – 23 592 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 380 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 263 569 мың теңге.
2. Көрсетілген шешіміне 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 25-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 6 мая 2025 года № 30-8
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 25-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 252 180 136 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 248 836 291 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 425 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 128 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 168 920 тысяч тенге;
2) затраты – 257 443 705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 212 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23 592 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 380 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 280 781 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 280 781 тысяч тенге:
поступление займов – 23 592 тысяч тенге;
погашение займов – 6 380 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 263 569 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 640
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 247
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
92 450
017
Мүгедектігі бар адамды реабилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
408 811
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
58 252
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
170 018
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 165
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 100
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 380
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
33 778
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
53 595
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 610 037
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
902 205
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
902 205
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 015 203
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
263 085
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25 826
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
3 088 951
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
1 444 239
007
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
728 836
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
700 937
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
100 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 048 389
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 614 940
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 640
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 247
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
92 450
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
408 811
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
58 252
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
170 018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80 165
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 100
021
Капитальные расходы государственного органа
1 380
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
33 778
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53 595
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 610 037
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
902 205
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
902 205
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 015 203
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
263 085
003
Капитальные расходы государственного органа
25 826
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
3 088 951
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 444 239
007
Снос аварийного и ветхого жилья
728 836
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
700 937
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
100 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 048 389
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
2 614 940
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)