Атырау облысының аумағында ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесіне енгізілген сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 216-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 26-бабының 2-тармағына сәйкес, Атырау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысының аумағында ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесіне енгізілген сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері төмендегідей бекітілсін:
1) ауыз суды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін:
- 2026 жылғы 1 сәуірге дейін - 50 теңге;
- 2026 жылғы 1 сәуірден кейін – 110 теңге;
2) ауыз суды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін:
- 2026 жылғы 1 сәуірге дейін - 60 теңге;
- 2026 жылғы 1 сәуірден кейін – 130 теңге.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Хайруллиев

Об утверждении размера платы за один кубический метр питьевой воды, подданной из систем водоснабжения, включҰнных в перечень систем водоснабжения, по которым стоимость услуг по подаче питьевой воды подлежит субсидированию, на территории Атырауской области
Решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2025 года № 216-VIII
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Водного кодекса Республики Казахстан, Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить следующий размер платы за один кубический метр питьевой воды, подаваемой из систем водоснабжения, включҰнных в перечень систем водоснабжения, по которым стоимость услуг по подаче питьевой воды подлежит субсидированию, на территории Атырауской области:
1) для потребителей, имеющих приборы учҰта питьевой воды:
- до 1 апреля 2026 года - 50 тенге;
- после 1 апреля 2026 года – 110 тенге;
2) для потребителей, не имеющих приборов учҰта питьевой воды:
- до 1 апреля 2026 года - 60 тенге;
- после 1 апреля 2026 года – 130 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Хайруллиев