230 161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
140 925
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
193 500
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
10 189 929
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23 012 658
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
8 499 117
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 929 683
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
503 614
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 559 341
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
284 946
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
620 877
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
30 000
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
921 465
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
9 440
261
Облыстың білім басқармасы
491 675
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
346 326
037
Әлеуметтік сауықтандыру
132 192
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13 157
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 077 759
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
4 077 759
2
Әлеуметтiк көмек
8 341 734
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 341 734
003
Мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қолдау
1 402 822
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
6 938 912
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 171 807
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

230 161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
140 925
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
193 500
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
10 189 929
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23 012 658
1
Социальное обеспечение
8 499 117
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 929 683
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
503 614
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 559 341
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
284 946
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
620 877
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
30 000
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
921 465
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
9 440
261
Управление образования области
491 675
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
346 326
037
Социальная реабилитация
132 192
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13 157
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 077 759
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
4 077 759
2
Социальная помощь
8 341 734
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 341 734
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
1 402 822
068
Программа занятости
6 938 912
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 171 807
256
Управление координации занятости и социальных программ области

214 655
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
857 870
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
11 359 247
1
Отын және энергетика
2 523 352
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 523 352
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
2 523 352
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
8 835 895
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 835 895
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
8 835 895
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 343 848
1
Ауыл шаруашылығы
6 605 746
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
6 605 746
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
19 993
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
5 400
008
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
19 335
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
59 654
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
80 420
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
345 693
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
220
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 578
029
Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
176 092
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
13 675
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
12 000
039
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
6 090
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
4 844
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
75 121
049
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу

214 655
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
857 870
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
11 359 247
1
Топливо и энергетика
2 523 352
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 523 352
007
Развитие теплоэнергетической системы
2 523 352
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
8 835 895
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 835 895
071
Развитие газотранспортной системы
8 835 895
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 343 848
1
Сельское хозяйство
6 605 746
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
6 605 746
002
Поддержка семеноводства
19 993
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
5 400
008
Субсидирование развития производства приоритетных культур
19 335
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
59 654
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
80 420
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
345 693
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
220
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 578
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
176 092
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
13 675
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
12 000
039
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
6 090
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 844
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
75 121
049
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных

27 327
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
0
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
290 000
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
290 000
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
22 602 835
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 000 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
7 209 146
047
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
14 393 689
14
Борышқа қызмет көрсету
1 505 423
1
Борышқа қызмет көрсету
1 505 423
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
1 505 423
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
1 500 651
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 772
15
Трансферттер
185 850 177
1
Трансферттер
185 850 177
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
185 850 177
006
Бюджеттік алып коюлар
178 103 098
007
Субвенциялар
6 223 813
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
169 639
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
123 361
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
30 212
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
1 200 054
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
12 817 569
Бюджеттік кредиттер
15 124 798
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 824 000
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 824 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 824 000
089
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Отбасы банк" тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға бюджеттік кредит беру
1 500 000
146
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін кредиттеу

27 327
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
290 000
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
290 000
299
Управление экономики и финансов области
22 602 835
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 000 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
7 209 146
047
Расходы на новые инициативы
14 393 689
14
Обслуживание долга
1 505 423
1
Обслуживание долга
1 505 423
299
Управление экономики и финансов области
1 505 423
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
1 500 651
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 772
15
Трансферты
185 850 177
1
Трансферты
185 850 177
299
Управление экономики и финансов области
185 850 177
006
Бюджетные изъятия
178 103 098
007
Субвенции
6 223 813
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
169 639
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
123 361
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
30 212
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 200 054
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
12 817 569
БЮДЖЕТНЫЕ КРЕДИТЫ
15 124 798
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 824 000
1
Жилищное хозяйство
3 824 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 824 000
089
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк"" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов
1 500 000
146
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита