Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 ақпандағы № 27/1 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 36/3 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы" 2025 жылғы 4 ақпандағы № 27/1 Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге 2-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2025 года № 27/1 "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 декабря 2025 года № 36/3
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2025 года № 27/1 "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета района Шал акына Северо-Казахстанской области" следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының төрағасы Қ. Жанғожинов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 36/3 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 4 ақпандағы
№ 27/1 шешіміне
2-қосымша
А (басқарушы персонал), С (әкімшілік персонал), D (көмекші персонал) блоктарына жататын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандырушы үстемеақылары
№ р/н
Лауазымдардың толық жазылуы
(атауы)
Лауазымдық айлықақыға үстемеақы
1
2
3
1.
Директор
50%
2.
Есепші
50%
3.
Әдіскер
50%
4.
Көшіру-көбейту машиналарының операторы
30%

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области К. Жангужинов
Приложение
к решению маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 18 декабря 2025 года № 36/3
Приложение 2
к решению маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 4 февраля 2025 года № 27/1
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" района Шал акына Северо-Казахстанской области коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области", финансируемых из местного бюджета, относящихся к блокам: А (управленческий персонал), С (административный персонал), D (вспомогательный персонал)
№ н/п
Расшифровка должностей (наименования)
Надбавка к должностному окладу
1
2
3
1.
Директор
50%
2.
Бухгалтер
50%
3.
Методист
50%
4.
Оператор копировально-множительных машин
30%