Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймақтарға бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № 332 қаулысы
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы қаулының 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 600-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2025 года № 332
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 600 Налогового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймақтарға бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы қаулы мемлекеттік н бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облыстық филиалына нормативтік құқықтық актілердің Қазақстан Республикасының эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдау;

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима района Шал акына Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления, направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Северо - Казахстанский областной филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шал ақын ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шал ақын ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "28" қарашадағы
№ 332 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймақтарға бөлу коэффициенттері
№ р/р
Салық салу объектісінің елді мекенде орналасқан жері
Аймақтарға бөлу коэффициенті
Сергеевка қаласы
1
Сергеевка қаласы I
1,95
2
Сергеевка қаласы II
1,95
3
Сергеевка қаласы III

2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата района Шал акына после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Шал акына.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким района К. Омаров
Приложение
к постановлению акимата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от "28" ноября 2025 года № 332
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо - Казахстанской области
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
город Сергеевка
1
город Сергеевка I
1,95
2
город Сергеевка II
1,95
3
город Сергеевка III