Атауы жоқ көшеге атау беру туралы Кішкенекөл ауылдық округінің Кішкенекөл ауылы Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 88 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Мәдениет басқармасының № 24.6-33/44 хаты негізінде 2025 жылғы 08 қазанда Кішкенекөл ауылы халқының пікірін ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылдық округі, Кішкенекөл ауылындағы атауы жоқ көшеге "Әлия Молдағұлова" атауына өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімнің м. а. А. Қойшыбаев

О присвоении наименования безымянной улице села Кишкенеколь Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2025 года № 88
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальному устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании письма от Управлении культуры № 24.6.-33/44 от 08 октября 2025 года и с учетом мнения населения села Кишкенеколь принимаю РЕШЕНИЕ:
1. О присвоении наименования безымянной улицы на улицу "Әлия Молдағұлова" в селе Кишкенеколь, Кишкенекольского сельского округа, Уалихановского района, Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставлю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима округа А. Койшибаев