Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 11-30 с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 тамыздағы № 15-33 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 6 мамырдағы № 11-30с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 549,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 123,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 549,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 213,2 теңге;
трансферттер түсімі – 61 663 мың теңге;
2) шығындар – 71 985,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 436,6 мың теңге;
6) бюджеттің мұнай емес тапшылығы (профициті) – - 1 436,6 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 436,6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 436,6 мың теңге.";
7-тармақ алып тасталсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 6 мая 2025 года № 11-30 с "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 августа 2025 года № 15-33 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы" от 6 мая 2025 года № 11-30 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 549,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 123,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 549,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 213,2 тенге;
поступления трансфертов – 61 663 тысяч тенге;
2) затраты – 71 985,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 436,6 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета— -1 436,6 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 436,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 436,6 тысяч тенге.";
пункт 7 исключить.

келесі мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 4-қосымшаға сәйкес 2025 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бос қалдықтар есебінен 2025 жылға арналған бюджет шығыстары қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Сәниев
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2025 жылғы 27 тамыздағы
№ 15-33 с шешіміне 1-қосымша
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 мамырдағы
№ 11-30 с шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть расходы бюджета на 2025 год за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2025 года, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 27 августа 2025 года №15-33 с
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 6 мая 2025 года № 11-30с
Бюджет Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3