Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 10-30 с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 тамыздағы № 14-33 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округінің бюджетінбекіту туралы" 2025 жылғы 6 мамырдағы № 10-30 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов аудыны Қаратерек ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінші 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 39 250,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 009,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 175 мың теңге;
2) шығындар – 40 321,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 070,5 мың теңге;
6) бюджеттің мұнай емес тапшылығы (профициті) - -1 070,5
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 070,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 070,5 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 6 май 2025 года № 10-30 с "Об утверждении бюджета Каратерекского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 августа 2025 года № 14-33 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Каратерекского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы" от 6 май 2025 года № 10-30 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каратерекского сельского округа на 2025-2027 годы, в том числе на 2025 год согласно приложению 1, 2 и 3 к настоящему решению в следующих объемах:
1) доходы – 39 250,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 009,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 175 тысяч тенге;
2) затраты – 40 321,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 070,5 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -1 070,5
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 070,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 070,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:

"8-1. 4-қосымшаға сәйкес аудандық бюджетте қаржылық жылдың басында 1 070,5 мың теңге сомасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Сәниев
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2025 жылғы 27 тамыздағы
№14-33с шешіміне 1-қосымша
УУәлиханов аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 мамырдағы
№ 10-30 с шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Уәлиханов ауданы Каратерек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

"8-1. Предусмотреть в сельском бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 1070,5 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев
Приложение к решению
Уалихановского районного маслихата
от 27 августа2025 года № 14-33 с
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 6 мая 2025 года 10-30 с
Приложение 1 к решению акима
Каратерекского сельского округа
от 13 февраля 2025 года №04
Приложение 1 к решению акима
Каратерекского сельского округа
от 13 февраля 2025 года №04
Бюджет Каратерекского сельского округа Уалихановского района на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3