Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 5-30 с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 тамыздағы № 9-33 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 6 мамырдағы № 5-30 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов аудыны Бидайық ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінші 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 531 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 627 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 66 700 мың теңге;
2) шығындар 101 952,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 421,2 мың теңге;
6) бюджеттің мұнай емес тапшылығы (профициті) – - 16 421,2 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 421,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 16 421,2 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 6 мая 2025 года № 5-30 с "Об утверждении бюджета Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 августа 2025 года № 9-33 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы" от 6 мая 2025 года № 5-30 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бидайыкского сельского округа на 2025-2027 годы, в том числе на 2025 год согласно приложению 1, 2 и 3 к настоящему решению в следующих объемах:
1) доходы – 85 531 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 627 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 204 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 66 700 тысяч тенге;
2) затраты – 101 952,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 421,2 тысяч тенге;
6) не нефтяной дефицит (профицит)бюджета– -16 421,2 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 421,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 421,2 тысяч тенге.";

келесі мазмұндағы 9-1-тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық бюджетте қаржылық жылдың басында 16 421,2 мың теңге сомасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 4-қосымшасымен толықтырылсын.

дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Предусмотреть в сельском бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 16 421,2 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.