Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырындағы № 6-30с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 8-35 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырындағы №6-30с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға, соның ішінде 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2025 жылға арналған Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 143 813,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 81 591,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 217 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 479,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 787,9 мың теңге;
2) шығындар – 150 108,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатыпалу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 295,1 мың теңге;
6) мұнайға жатпайтын тапшылығы емес (профициті) – -6 295,1 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 295,1 мың теңге;
қарыздартүсімі - 0 теңге;
қарыздардыөтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 295,1 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 6 мая 2025 года № 6-30с "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2025 года № 8-35 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы" от 06 мая 2025 года № 6-30с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 813,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 81 591,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 217 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 479,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 787,9 тысяч тенге;
2) затраты – 150 108,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -6 295,1 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -6 295,1 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 6 295,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 295,1 тысяч тенге.";

Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді қайтару "Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Уәлиханов аудандық маслихатының шешімін іске асыру туралы" Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің шешімімен айқандалады.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Саниев
Уәлиханов аудандық маслихатының
2025 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 8-35с шешіміне қосымша
Уәлиханов аудандық маслихатының
2025 жылғы 6 мамырындағы
№6-30с шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіш сыныбы
1
2
3

Возврат целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев
Приложение к решению
Уалихановского районного маслихата
от 5 декабря 2025 г ода № 8-35 с
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 6 мая 2025 года №6-30 с
Бюджет Кишкенекольского сельского округаУалихановского района на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3