Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы №2-30 с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 4-35 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 6 мамырдағы №2-30 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1) кірістер – 292 936,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 584,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 119,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 891,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 277 341,2 мың теңге;
2) шығындар – 296 078,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 141,3 мың теңге;
6) бюджеттің мұнай емес тапшылығы (профициті) - -3141,3
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 141,3 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 141,3 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшаcы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 06 мая 2025 года № 2-30 с "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2025 года № 4-35 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы" от 6 мая 2025 года № 2-30 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 292 936,9 тысяч тенге:
налоговые поступления –13 584,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 119,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 891,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 277 341,2 тысяч тенге;
2) затраты – 296 078,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 141,3 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - -3 141,3
7) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 3 141,3 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 141,3 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;