Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 мамырдағы № 2-29 с "2025-2027 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 3-35 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 5 мамырдағы № 2-29с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 134 727,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 866 718,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 595,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 024 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 223 389,5 мың теңге;
2) шығындар –4 157 256,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 670 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 66 844 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 174 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -51 198,9 мың теңге;
6) бюджеттің мұнай емес тапшылығы (профициті) – - 51 198,9 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 51 198,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 80 964 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 38 174 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –8 408,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 5 мая 2025 года № 2-29 с "Об утверждении бюджета Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2025 года № 3-35 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы" от 5 мая 2025 года № 2-29 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы — 4 134 727,8 тысяч тенге:
налоговые поступления — 866 718,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 41 595,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 024 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 3 223 389,5 тысяч тенге;
2) затраты — 4 157 256,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 28 670 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 66 844 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 174 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета — -51 198,9 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета— -51 198,9 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
51 198,9 тысяч тенге:
поступление займов – 80 964 тысяч тенге;
погашение займов – 38 174 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 408,9 тысяч тенге.";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.

2) Шығындар
4 157 256,7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
665 767,1
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
46 244
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
46 244
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
218 408,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
214 069
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 339,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 305
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
755
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
550
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
163 388,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 362
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
89 026,8
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
62 732,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 222,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 510
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
173 688
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 688
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
100 000
02
Қорғаныс
42 129,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 842,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі
іс-шаралар
12 842,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29 287
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
11 014
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
18 273
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 400
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)

2) Затраты
4 157 256,7
01
Государственные услуги общего характера
665 767,1
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
46 244
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
46 244
122
Аппарат акима района (города областного значения)
218 408,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
214 069
003
Капитальные расходы государственного органа
4 339,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 305
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
755
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
550
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
163 388,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
74 362
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
89 026,8
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
62 732,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
58 222,4
003
Капитальные расходы государственного органа
4 510
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
173 688
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
73 688
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
100 000
02
Оборона
42 129,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 842,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 842,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29 287
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
11 014
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
18 273
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 400
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5 400
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 400
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
295 054,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 348
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 348
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
198 797,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 742
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 270
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
106,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78 942
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
64 018,6
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
6 718
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80 909
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 220
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
54,1
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 634,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
335 776,7
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
103 409,6
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
61 049,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
42 360
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
225 324,1
014
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
10 000
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
19 249
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

5 400
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 400
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
295 054,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 348
005
Государственная адресная социальная помощь
15 348
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
198 797,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 742
006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 270
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
106,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78 942
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
64 018,6
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
6 718
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80 909
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76 220
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
54,1
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 634,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
335 776,7
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
103 409,6
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
61 049,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
42 360
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
225 324,1
014
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10 000
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
19 249
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

49 051,9
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
147 023,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
7 043
031
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
7 043
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
796 452,2
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
82 833
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
82 833
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
49 986,2
036
Мәдениет объектілерін дамыту
49 986,2
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
50 367
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 849
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
7 453
007
Әр түрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
16 045
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
20
021
Cпорт объектілерін дамыту
20
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
157 243
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
33 940
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
122 530
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
773
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
456 023
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 594
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
29 391
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
233 038
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54 265
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
28 937
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 937
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

49 051,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
147 023,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 043
031
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 043
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
796 452,2
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
82 833
009
Поддержка культурно-досуговой работы
82 833
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
49 986,2
036
Развитие объектов культуры
49 986,2
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
50367
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
26 849
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7 453
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
16 045
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20
021
Развитие объектов спорта
20
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
157 243
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
33 940
007
Функционирование районных (городских) библиотек
122 530
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
773
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
456 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
43 594
004
Реализация мероприятий в сфере
молодежной политики
29 391
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
233 038
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54 265
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28 937
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
28 937
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

25 328
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
25 328
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
1
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1
12
Көлiк және коммуникация
654 648,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
637 848,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
72 592,9
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
565 256
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
16 800
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
16 800
13
Басқалар
255 431
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 670,3
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14 670,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
240 760,7
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
240 760,7
14
Борышқа қызмет көрсету
148
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
148
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
148
15
Трансферттер
1 052 182,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 052 182,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
26,8
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
621 451
038
Субвенциялар
430 705
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
0,1
3) Таза бюджеттік кредиттеу
28 670
Бюджеттік кредиттер
66 844
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
66 844
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

25 328
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25 328
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
1
12
Транспорт и коммуникации
654 648,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
637 848,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
72 592,9
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
565 256
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 800
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
16 800
13
Прочие
255 431
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 670,3
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14 670,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
240 760,7
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
240 760,7
14
Обслуживание долга
148
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
148
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
148
15
Трансферты
1 052 182,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 052 182,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
26,8
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
621 451
038
Субвенции
430 705
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
0,1
3) Чистое бюджетное кредитование
28 670
Бюджетные кредиты
66 844
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
66 844
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

2025 жылға арналған арналған 451.007 "Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
40 270
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40 270
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
40 270

Социальные выплаты отдельным категориям нуждающихся граждан по бюджетной программе 451.007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 2025 год
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
40 270
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40 270
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 270